Skip to content →

Focení těhotných a miminek. Jde to vkusně?

OK, zřejmě budu obviněná ze snobství či vnucování svého estetického světonázoru ostatním, každému se přeci líbí něco jiného, že jo. Pardon, ale většina fotek s miminky, ať už v břiše nebo venku je podle mě kýčovitá. To to opravdu nejde jinak než s mini botičkami, srdíčky z dlaní na břichu, novorozenci zabalenými do kožešin či jiných chlupatin, rodinnými foty v pánských košilích či případně pruhovaných tričkách? A co teprve těhotné ve spodním prádle?

Zabte mě! Uznávám, že každý se může fotit jak, v čem a s čím chce. Věřím, že takové fotografie vytvoří radostnou vzpomínku v rodinném albu. Za něčím si ale stojím. Patří opravdu jenom tam! Matky i ty teprve ty nastávající, neztrácejte prosím s těhotenstvím soudnost. Dovolím si tvrdit, že málokterá se normálně vystavujete na sociálních sítích ve spodním prádle. To, že jste těhotná opravdu není důvod tato pravidla porušovat!

Jde to i jinak

Ráda bych si i nějaké rodinné foto pořídila, ale změť na Facebooku mě od toho dosud odrazovala. V Divokých matkách jsem ale objevila fotky z jejich ateliéru Vyfoť Sese. Hurá, vypadá, že to jde i jinak! Jinak nikoho neodsuzuju ani se neposmívám, ale vidíte rozdíl? A když jsme u “ohlašovacích” fotek, pár věcí mi tu přijde celkem vtipných, i když v té záplavě se to trochu ztrácí.

Ve finále si myslím, že problém kožešin a stejných triček je v tom, že se přes rádoby vtipnost a odlehčenost berou smrtelně vážně. Ještě mě napadá, že by možná i kožešina šla naaranžovat tak, aby to byla sranda. Pokud se najde fotograf, který to zvládne, jdu i do toho!

Published in mama drama

Žádný komentář

Napsat komentář